Компанијата е основана во 1999 година првите успеси се постигнати со изградба на пристапни квалитативни Комбинирани машини за обработка, голем дел од кои се уште се во употреба today.Through на годините на асортиманот на производи е проширена со автоматска машина за прскање и сушење машина и серија на прскање линија кои се применуваат нашироко во industry.Always мебел зачувување на оригиналниот мисија: да нудат производи со најдобар квалитет / цена на пазарот. Оваа филозофија може да се најде назад во клиент support.A професионален и високо образовани тим за дизајн, производство, продажба и R & D ни овозможува со супериорен предност за прилагодено решение. Постојано подобрување на производството и квалитетот на води до добри производи изградена во состојба на производство на уметнички објекти со тоа постигнување на потребните барања на клиентите. GODN има меѓународна мрежа на дилери и извезува 75% од своето производство во светот со повеќе од 100 земји и региони

Контактирајте не Прочитај повеќе

Избрана производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!